Kazetové

Kazetové jednotky, které se instalují v místnostech pod strop, výborně slouží svému účelu.Jedná se o klimatizační jednotky pro komerční potřeby, které lze instalovat v nejrůznějších prostorách, např. restauracích, hotelech, kancelářích a konferenčních místnostech.Jednotka má elegantní vzhled a je vybavena mnoha speciálními funkcemi. Má čtyři výfukové lamely,
které zajišťují proudění vzduchu do všech stran, což umožňuje rovnoměrné a prostorové chlazení.
■ Provoz v závislosti na výšce stropu
U vnitřního ventilátoru bylo prostřednictvím algoritmu pro kontrolu výšky stropu umožněno nastavení intenzity proudění vzduchu.
■ Skupinové řízení
1) Společné ovládání
– Tam, kde je spojeno několik jednotek, může jeden zvolený ovladač řídit zvolenou skupinu jednotek.
2) Specifické ovládání
– Spojovací linka je z důvodu komunikace připojena ke každé vnitřní jednotce. Ke každé jednotce je připojen ovladač, který může řídit stejnou funkci.
– Funkce pro skupinové ovládání se aktivuje odpojením propojovacího vodiče v dálkovém ovládači, který je připojen kabelem. V tomto okamžiku přestane hlavní systém reagovat,aby nedošlo ke kolizi dat.
– Při provádění příkazu pro řízení skupiny použijte pro omezení spouštěcího proudu náhodná data (0–3 minuty) v hlavní části
vnitřní jednotky.
– Ovladač může řídit až 16 vnitřních jednotek.
■ Plazmový systém
pro čištění vzduchu
Jedinečný PLAZMOVÝ systém pro čištění vzduchu, vyvinutý společností LG, odstraňuje nejen mikroskopické nečistoty a prach, ale také domovní roztoče, pyl a srst domácích zvířat.Působí tak jako prevence vzniku alergických onemocnění, například astmatu. Díky filtru,který můžete používat prakticky donekonečna,protože jej stačí jednoduše omýt vodou, si můžete vychutnat čistý čerstvý vzduch.

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
KLIMATIZACE A AUTOKLIMATIZACE
Diese Seite ist erhältlich nur in der Tschechischen Sprache.
This page is available only in the Czech language.
HOME KLG

Created by © 2008 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & Chabera webdesign